Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na szkolenie z interesującego Cię zakresu!
Wybierz odpowiedni dla siebie kurs i podnieś swoje kwalifikacje.
Jesteś lekarzem? Prowadzisz gabinet? Zaufaj najlepszym specjalistom i zapisz się na szkolenie.

UWAGA!!

Rekrutacja na szkolenia i kursy zawodowe 2024 już trwa !!!

Zapisz się już dziś!

Szkolenia-kursy zawodowe medyczne

Organizowane kursy i szkolenia, adresujemy zarówno do naszych słuchaczy, absolwentów, jak i chętnych spoza gmachu Instytutu. Dajemy w ten sposób możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, planując realizację kursów w czasie niekolidującym z zajęciami.

Tematyka kursów i szkoleń jest bogata i zmienia się w zależności od zapotrzebowań rynku pracy. Staramy się, na bieżąco, urozmaicać ofertę, by każdy odnalazł w niej satysfakcjonującą pozycję.

Elementem wyróżniającym kształcenie jest duża ilość zajęć w wymiarze praktycznym oraz mała liczebność grup, co pozwala na lepszą przyswajalność wiedzy i praktyki.

Wysoko wykwalifikowana kadra oraz dobrze wyposażone gabinety, pracownie i laboratoria specjalistyczne, gwarantują optymalne warunki kształcenia. System kwalifikacyjnych kursów zawodowych daje niezwykłą szansę osobom bez wykształcenia zawodowego na zdobycie tytułu technika. Mogą one już teraz zdobywać kwalifikacje na poziomie technika i jednocześnie przygotowywać się do uzyskania wykształcenia średniego.

Oferujemy najwyższej jakości szkolenia w zakresie: